English EN Turkish TR

TEKNOLOJİK YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERLE Kaliteyi Yükseltiyoruz! HAKKIMIZDA KALİTE KONTROL SEKTÖRDEKİ UZUN SOLUKLU TECRÜBEMİZLE Size Zaman Kazandırıyoruz! HAKKIMIZDA ÜRETİM DESTEK SÜREÇLERİNİZİ ETKİN VE VERİMLİ YÖNETEREK Beraber Büyüyoruz! HAKKIMIZDA EĞİTİM AKADEMİSİ
HAKKIMIZDA
Birlikte Değerliyiz

Dynamic Quality (Dinamik Kalite); Otomotiv OEM ve yan sanayi kültürü hakkında bilgi sahibi ve bu konuda emek vermeyi amaç edinmiş, sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş “yetkin, tecrübeli teknik ve operasyonel becerileri üst düzeyde olan deneyimli yöneticiler” tarafından %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Dynamic Quality (Dinamik Kalite); başta otomotiv, traktör ve beyaz eşya olmak üzere imalat sektörlerinde kalite kontrol, tamir, proses yönetimi, mühendislik, özel test ve muayeneler, proses iyileştirme ve üretim analizleri yapıp raporlamasını yapan personelleri yetiştiren ve temin eden, ana konusu kalite kontrol ve mühendislik olan inovatif yaklaşımda bulunan bir firmadır.

Tanıtım Filmini İzle

FARKIMIZ
Dynamic Quality

Dynamic Quality (Dinamik Kalite) Kontrol ve Mühendislik olarak sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri ve rakiplerimizi takip ediyor, müşterilerimizin süreçlerini geliştirmek için adımlar atıyoruz.

Verimlilik

Zamanımızı etkili bir şekilde kullanma yeteneğimizi artırma derecesi dışında, başarı veya performansınızın kalitesini veya miktarını arttırmaktayız.

Tam Zamanında

Hizmeti zamanında veya erken teslim etmek öncelikli iş prensiplerimizin arasında, zamanınıza değer veriyor ve sürecinizi hızlandırıyoruz.

İnsan Kaynakları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, personellerimizi titizlikle ve belli bir teknik kapasite değerlendirmesi sonrasında ekibimize dahil ediyoruz.

Dinamik İletişim

Müşterilerimizle aktif bir iletişim içinde olarak mevcut iş akışını, mutabık kalarak iyileştiriyor ve olası problemlere öncesinde çözümler üretiyoruz.

Eğitim

Eğitim ile becerilerimizi ve kalite bilincimizi arttırmak için çalışanlarımızla birlikte gelişmeye devam ediyoruz.

Yenilikçi Fikirler

Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak yenilikçi fikirlerle ve öncü teknolojilerle hizmetimizi geliştiriyor ve birikimlerimizi sizlere aktarıyoruz.
Hakkımızda Neler Dediler?
Müşteri Yorumları

Mevcut durumdan asla memnun olmayan bir girişimcilik kültürüyle, kendimiz ve müşterilerimiz için sektörümüzde yenilikçi olmaya devam ettik.

Sertifikalarımız

x

0